yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

Výsledky > Praha > Praha > Praha 1 > Hotel Prague Inn
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vybavení a služby

  • Bar
  • Internet
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace

Přijímáme platební karty:

Hotel Prague Inn

28.října 378/15, 110 00 Praha 1Hotel PRAGUE INN ****  je velmi výhodně situován, a to přímo na Václavském náměstí, v samém středu a centru Prahy. Václavské náměstí s pěší zónou zaručuje všem našim návštěvníkům hotelu potřebný klid k odpočinku. Poloha hotelu umožňuje pohodlně dosáhnout všech turistických cílů formou procházek bez použití veřejné dopravy či taxi služby.

K dispozici je celkem 34 prostorných pokojů včetně 1 apartmá a 1 residenčního apartmánu. Veškeré pokoje vznikly v důsledku respektování původních zdí objektů v moderním stylu a luxusním zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou, WC, telefonem s přímou volbou, SAT TV,  DVD přehrávačem, trezorem, PC + faxovou přípojkou, přístupem k internetu, fénem a minibarem. Samozřejmostí je vybavení veškerých pokojů klimatizací. Masivní nábytek má ekologicky řešenou povrchovou úpravou bez použití laků. Odpočívat můžete na pohodlných lůžkách s rozměry až 180 × 200 cm. Všechny pokoje nabízejí maximální komfort s akcentem na bezpečnost - čipové karty pro přístupy do jednotlivých zón, nová generace požární signalizace. Některé z těchto pokojů lze mezi sebou vzájemně propojit a využít je tak pro potřebu rodinných apartmánů.

Při rezervaci pokoje lze uplatnit požadavek na doplňkové služby, např. přistýlka, dětská postýlka, stravování formou polopenze popř. plné penze, transfer jak z místních destinací tak i zahraničních, okružní jízdy po Praze i Čechách, vstupenky na kulturní představení, půjčování vozů a mnohé další dle Vašeho přání.

Přijedete-li do našeho hotelu vlastním vozem budete moci i v této lokalitě zaparkovat. K dispozici Vám jsou chráněná parkovací garážová místa v blízkosti hotelu.

Concierge hotelu Vám pomůže sestavit program dne, opatřit vstupenky do divadel, zajistit průvodce, stejně jako vyřešit změnu cestovního plánu, zabezpečit pořádání větších konferencí v sousedních palácích nebo sálech s multimediální vybaveností.

Restaurant "PRAGUE INN" je vám k dispozici s pestrou nabídkou vynikající gastronomie české i zahraniční kuchyně včetně bohatého snídaňového bufetu. Nabízí také letní venkovní zahrádku situovanou přímo na dolní části Václavského náměstí na zlatém kříži pěších zón 28 října 15, Na Příkopě a ulici Na Můstku s neopakovatelným výhledem na Národní Muzeum. Bar je otevřen až do pozdních nočních hodin.

Naším hostů také doporučujeme návštěvu originální české restaurace Malostranská Pivnice a restaurace u Vejvodů.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´